Nuova Rade
Populære filtre
Produkter: 140
Rens filter
Sorter efter
Alle filtre
Alle filtre
Produkter: 140
Rens filter
-
Nuova RadeNuova Rade Indbygningsboks med Luge(3)Indbygningsboks/hylde med luge i hvid. Monteres med rustfri skruer eller bolte og skruehullerne dækk...195 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade handskerum hvid 42 x 17 x 10cm(3)Opbevaringshylde lavet i meget modstandsdygtigt plastmateriale 210926 - Nuova Rade handskerum hvid ...186 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Indbygningsboks med Luge 42x17x10 cm(4)Indbygningsboks/hylde med luge i hvid. Monteres med rustfri skruer eller bolte og skruehullerne dækk...221 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Transparent indbygningsboks til brandslukker 2 kg(4)- Hvid opbevaringsboks
- Ildslukker op til 2 kg.
- Transparent dør
330 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Indbygningsboks med Skuffer og Luge 28x38x16cm- 9 'skuffer og luge
- 275 x 375 x 160 mm
999 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Indbygningsboks med Luge(2)Indbygningsboks med luge i ABS plast til opbevaring. Lugen er fuldt UV bestandig. Inkl. ekstra hængs...Fra 909 kr3 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Luge Europa Hvid(8)- Vandtætte
- Kan tages helt af
- Kan åbnes 180 grader
Fra 380 kr5 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade inspektionsluge rund, gråRund inspektionsluge med O-ring 210930 - Nuova Rade inspektionsluge grå Ø235/315mm A: 235 mm B: 315 ...Fra 224 kr2 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade inspektionsluge rund, creme(1)Rund inspektionsluge med O-ring 210927 - Nuova Rade inspektionsluge cream Ø185/265mm A: 185 mm B: 26...Fra 232 kr2 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Topline Luge 315x440mm Grå(1)- UV-bestandig ASA-plast
- Kan åbnes 180°
- Kan tåle at blive gået på
432 kr1 variantPå lager -
SPAR 7%Nuova RadeNuova Rade Inspektionsluge Hvid(14)Standard inspektionsluge fra Nuova Rade i hvid. Udvendig Ø : 145 mm Indvendig Ø : 105 mm Hul Ø til...63 kr 68 kr4 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Luge Europa Grå(8)- Vandtætte
- Kan tages helt af
- Kan åbnes 180 grader
Fra 334 kr4 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Inspektionsluge(1)Inspektionsluge med gevindlukning og o-ring i hvid. Fås i forskellige størrelser.Fra 70 kr2 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade InspektionslugeInspektionsluge med lem til båden fra Nuova Rade. Fås i forskellige størrelser.Fra 280 kr2 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Topline luge, gråNouva Rade har over 50 års erfaring med plastikproduktion. Serien ”Top Line” luger er en fantastisk ...Fra 277 kr3 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade luge Classic hvid, 275x375 mm(1)Hvid luge med 180° lugeåbning224 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Topline luge, creame(1)Nouva Rade har over 50 års erfaring med plastikproduktion. Serien ”Top Line” luger er en fantastisk ...Fra 248 kr3 varianterPå lager -
SPAR 7%Nuova RadeNuova Rade Inspektionsluge Sort(5)Standard inspektionsluge fra Nuova Rade i sort. Fås i flere størrelser og fås også i en hvid model ....139 kr 149 kr4 varianterPå lager -
SPAR 15%Nuova RadeNuova Rade Hanbeslag til BadestigeNouva Rade hanbeslag til badestige. Leveres med 2 stk.94 kr 110 kr1 variantPå lager -
SPAR 9%Nuova RadeNuova Rade Hunbeslag til Badestige(2)Nouva Rade hunbeslag til badestige. Leveres med 2 stk.67 kr 74 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Euro 1 Luge Hvid 268x268mm(2)- 268 x 448mm
- Højkvalitets ASA-plast
- Kan monteres horisontalt og vertikalt
1.085 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Euro 2 Luge Hvid(1)- 480x480mm
- Kan monteres horisontalt og vertikalt
- Højkvalitets ASA-plast
2.262 kr1 variantPå lager -
SPAR 7%Nuova RadeNuova Rade Snekke Badestige(4)- Rustfrit stål
- Sammenfoldelig
1.361 kr 1.463 kr4 varianterPå lager -
SPAR 10%Nuova RadeNouva Rade Badestige 4 Trin- Rustfrit stål
- 4 trin
- Sammenfoldelig
1.203 kr 1.337 kr1 variantPå lager -
SPAR 10%Nuova RadeNouva Rade Badestige 3 Trin- Rustfrit stål
- Sammenfoldelig
- 3 trin
1.355 kr 1.506 kr1 variantPå lager -
SPAR 10%Nuova RadeNuova Rade Badestige 3 Trin Smal- Sammenfoldelig
- 3 trin
1.006 kr 1.118 kr1 variantPå lager -
SPAR 10%Nuova RadeBadestige 1+2 Trin Rustfri Stål 835 x 325 mm(1)- 4 trin
- 835 mm – Udfoldet position
- Sammenklappelig stige
1.337 kr 1.486 kr1 variantPå lager -
SPAR 7%Nuova RadeBadestige 1+2 Trin Rustfri Stål 785 x 325 mm(1)- Rustfrit stål – AISI 316
- 785 mm – Udfoldet position
- Findes i 5 størrelser
1.295 kr 1.393 kr1 variantPå lager -
SPAR 10%Nuova RadeBadestige 2+3 Trin Rustfri Stål 1085 x 325 mm(1)- Høj kvalitet
- Sammenklappelig
- 5 trin
1.652 kr 1.835 kr1 variantPå lager -
SPAR 8%Nuova RadeNuova Rade håndtag til Topline/Classic luge(2)Håndtag til Topline/Classic luger 212993 - Nuova Rade håndtag til Topline/Classic luge GRÅ Farve: Gr...61 kr 66 kr1 variantPå lager -
SPAR 6%Nuova RadeNuova Rade håndtag til Topline/Classic luge hvidHvidt håndtag til Topline luger 212853 - Nuova Rade håndtag til Topline/Classic luge hvid Farve: Hvi...72 kr 77 kr1 variantPå lager -
SPAR 7%Nuova RadeNuova Rade lås til luge(4)Lås til runde inspektionsluger fra Nuova Rade81 kr 87 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeHåndtag med Lås GråHåndtag i hvid farve med lås og nøgle.227 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeHåndtag med Lås Sort(1)Håndtag i hvid farve med lås og nøgle.223 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Ankerkugle Sammenklappelig Sort Ø350 mm- Ankerkugle i henhold til søvejsreglerne
- Sammenklappelig konstruktion
- Viser at båden ligger for anker
142 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade 45598 Bruserhoved til 46303 Hvid(8)Nuova Rade 45598 Bruserhoved til 46303 Hvid Løs bruser til 09.152037 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade 45598 Slange 3m til 46303 Hvid(6)Nuova Rade 45598 Slange 3m til 46303 Hvid Slange hvid 3 meter. til 09.1520 plastimo cockpitbruser99 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade 47676 Cockpit Blandingsbatteri til Indbygning med Låg Hvid(4)Nuova Rade 47676 Cockpit Blandingsbatteri til Indbygning med Låg Hvid Monteringshul Ø 70 mm, dybde 1...384 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade 46303 Indbygget Brus med 3m Slange Hvid(2)Nuova Rade 46303 Indbygget Brus med 3m Slange Hvid Cockpitbruser m/3 meter slange til indbygning. Hv...277 kr1 variantPå lager -
SPAR 6%Nuova RadeBruserhoved langt i krom til 1091520 cockpitbruser(1)208340 - Bruserhoved langt i krom til 1091520 cockpitbruser Farve: Krom Gevind: 1/2 Passer til: 1091...72 kr 77 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade 46206 Cockpit Blandingsbatteri til Indbygning med Låg Forkromet(2)Nuova Rade 46206 Cockpit Blandingsbatteri til Indbygning med Låg Forkromet Mixerhane i et stilfuldt ...426 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade vandhane med bruser, 150 cm(5)Vandhane med udtrækkeligt brusehovedet og en fleksibel slange med en længde på 150 cm.608 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeCockpit blandingsbatteri med låg, bruser og 3m slange(2)Cockpit blandingsbatteri 115x189 mm med låg, bruser og 3 meter slange. Blandingsbatteri til indbygni...594 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeCockpit blandingsbatteri med bruser inkl 3m slange(7)Cockpit blandingsbatteri 75x145,5 mm med bruser og 3 meter slange.458 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade 46304 Indbygget Brus med 3m Slange Forkromet(1)Nuova Rade 46304 Indbygget Brus med 3m Slange Forkromet Bruser med 3 meter slange til indbygning med...306 kr1 variantPå lager -
Tjek prisenNuova RadeInspektionsdæksel uden tilslutningerFra 37 en 108 liter: Samme bredde, 2 højder, 5 forskellige længder, tykkelse 10 mm. Samme tank bruge...211 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade trekantet vandtaske(11)- Fleksibel vandtank
- Fås i 2 størrelser
Fra 466 kr2 varianterPå lager -
Nuova RadeVandsække rektangulær el. triangulær(11)- Flexibel vandtank
- Flere størrelser
- Leveres komplet med koblinger
Fra 345 kr3 varianterPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Slangetilkobling, 90°, Ø:12mm- Ø:12mm
- Spændingsring 1 1/2"
59 kr1 variantPå lager -
Nuova RadePlast dæksel sort 3/4" gevind(1)Plastdæksel sort 3/4” gevind39 kr1 variantPå lager -
Nuova RadePlast dæksel sort 1/2" gevindPlastdæksel sort 1/2” gevind35 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Slangetilkobling, 90°, Ø:38mm- Ø:38mm
- Spændingsring 1 1/2"
57 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Hætte til Vandtank 1 1/2"Plasthætte fra Nouva Rade med 1 1/2'' gevind til vandbeholdere.49 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeUdluftningsstuds 90° ø17mm 3/4" gevindUdluftningsstuds 90° Ø 17 mm 3/4” gevind52 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeInspektionsdæksel til vandtank - blåFra 37 en 108 liter: Samme bredde, 2 højder, 5 forskellige længder, tykkelse 10 mm. Samme tank bruge...368 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Vandtank Fleksibel 150L 74x150cm- Kompakt design
- Fleksibel vandtank
627 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeUdluftningsstuds 90° Ø:13mm 3/4" gevind(1)Udluftningsstuds 90° Ø 13 mm 3/4” gevind54 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeSugestuds 90gr, ø11mm 1/2" gevind(1)Sugestuds 90° Ø 11 mm 1/2” gevind49 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeAktiv Kulfilter til Septiktank Ø:19/25mm(4)- Fjerner lugt
- Let montering
419 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNouva Rade septiktank vertikal 40L 302 x 250 x 540 mm brun(1)Polyethylenmateriale bruges til at forhindre enhver lugt. Designet med en tyngdekraftsudledningstekn...1.383 kr1 variantPå lager -
Tjek prisenNuova RadeInspektionsdæksel til septiktank h:305mm - sortFra 37 en 108 liter: Samme bredde, 2 højder, 5 forskellige længder, tykkelse 10 mm. Samme tank bruge...550 kr1 variantPå lager -
Nuova RadePåfyldningsstuds 90° ø25mm 1 1/2" gevindPåfyldningsstuds 90° Ø 25 mm 1 1/2” gevind73 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Vandtank Fleksibel 200L 74x170cm- 200 liter
- Komplet med fittings
- Thermo Plastic
770 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeO-rings pakning ø235 x 17.5mm(1)O-ring pakning Ø 235 x 17,5 mm74 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeUdluftningsstuds 90° sæt ø20 og ø25mm 1" gevindUdluftningsstuds 90° Sæt Ø 20 og Ø 25 mm 1” gevind88 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeTankudluftning Vinklet Ø:16mm Tilslutning, Plast(2)Tankudluftning Vinklet Ø:16mm Tilslutning, Plast85 kr1 variantPå lager -
SPAR 7%Nuova RadeNuova Rade Ercole slange med connctor, 8 mm28 cm lang slange med connector75 kr 81 kr1 variantPå lager -
Nuova RadePåfyldningsstuds 90° ø38mm 1 1/2" gevind(2)Påfyldningsstuds 90° Ø 38 mm 1 1/2” gevind79 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeInspektionsdæksel til septiktank h:230mm - sortFra 37 en 108 liter: Samme bredde, 2 højder, 5 forskellige længder, tykkelse 10 mm. Samme tank bruge...575 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeTankudluftning Lige Ø:16mm Tilslutning, PlastTankudluftning Lige Ø:16mm Tilslutning, Plast83 kr1 variantPå lager -
Nuova RadeNuova Rade Ventilationsgælle, Ø:3''/76mm(2)Nuova Rade ventiler har et stilfuldt design og er af polypropylen der tåler det maritime miljø og er...Fra 38 kr3 varianterPå lager -
Nuova RadeSlangeadapter til Ventilgæller 70 eller 76mm(2)Plastimos ventiler har et stilfuldt design og er af polypropylen der tåler det maritime miljø og er ...23 kr1 variantPå lager
Viser Af Produkter